Jesteśmy obecni na rynku przetwórstwa hutniczego nieprzerwanie od 1991 roku. Oferujemy produkty dla przemysłu a także indywidualnych gospodarstw domowych. Zasada pełnej koncentracji na Kliencie decyduje o naszym sukcesie i pozwala budować zaufanie oraz długofalowe relacje z partnerami. Nieustannie pogłębiamy i uzupełniamy wiedzę na temat branży, wybierając najlepszych dostawców stali polskich jak i zagranicznych jak: ArcelorMittal, Tata, Marcegaglia, Voestalpine, Severstal, Zm Silesia

Dzięki stałym dostawom z hut oraz utrzymywaniu i kontrolowaniu zapasów magazynowych oferujemy szybką realizację zamówień również z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres lub z odbiorem w jednym z naszych magazynów. Nasz park maszynowy w pełni sprosta stawianym wymogom, dzięki czemu zapewniamy kompleksowość obsługi i tworzenie indywidualnych ofert nastawionych na optymalizację kosztów.

Posiadamy w naszej ofercie produkty własne oraz naszych partnerów. Istotną cechą produkowanych przez nas elementów jest ich wysoka jakość a także powtarzalność, zaś bardzo krótkie terminy powodują, że oczekiwanie na gotowe elementy zostaje maksymalnie skrócone.

Jeśli chcesz nas bliżej poznać skorzystaj z jedej z opcji kontaktu z naszym zespołem. 

 

POLITYKA  JAKOŚCI

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Olstal kładzie szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i usług oraz uczciwość i szacunek wzajemnych relacji. Działania podnoszące tę wartości podejmowane są w celu zaspokojenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań kontrahentów.
 
System Zarządzania Jakością zapewnia właściwą realizację wszystkich procesów  mających wpływ na jakość produktów i usług. 
 
Partnerski model współpracy, indywidualne podejście do potrzeb kontrahentów, umiejętność rozwiązywania problemów są oparte na szacunku i zrozumieniu zaś dbanie o wysoką klasę surowców i jakość produktów są swoistą polityką działalności firmy. 
 
Sprawne funkcjonowanie systemu gwarantuje także, iż wszystkie procesy są monitorowane pod względem skuteczności i efektywności, doskonalone oraz przystosowywane do aktualnych warunków rynkowych oraz do zmieniających się wymagań klienta. 
 
Wysoka jakość produktów i usług wspierana jest o bezpieczeństwo pracowników, zapewniając im jak najlepsze warunki pracy oraz możliwość samorealizacji, działając w zgodzie z przepisami prawnymi oraz w trosce o środowisko. 
 
Właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego Olstal zapewnia, że polityka jest zrozumiała i wdrożona oraz komunikowana osobom pracującym pod jej nadzorem. Zobowiązuje się do spełnienia wymagań utrzymania i ciągłego doskonalenia skuteczności systemu zarządzania jakością wg wytycznych aktualnie obowiązującej normy.
 
Luboń, 1 września 2017